Yeşilbayır Mahallesi Recep Gürbüz Sk. No: 4/2 Döşemealtı / ANTALYA

Hakkımızda

single-07

Biz Kimiz

Alanında Uzman Makine Üreticisi 150 Yıllık Tecrübe

Firmamızın geçmişten gelen BİSKÜVİ, GOFRET, KRAKER üretimi (KESKİN GIDA SANAYİ A.Ş- UFUK BİSKÜVİLERİ) ve HELVA, LOKUM, ŞEKERLEME gibi ürünlerde de yaklaşık 150 yıldan fazla tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Firmamız prensipleri gereği İMALAT ve SATIŞA vermiş olduğu önem kadar SATIŞ sonrasındaki hizmetlerine de önem vermeyi İLKE edinmiştir.

Keskin Teknoloji Makine şirketi gıda endüstrisi için komple çözümler sunmaktadır- çikolata üretim hatları, kaplama makineleri, draje tamburları, kurabiyeler, waffle, lokum, helva, krokan bar, müsli bar, meyve barları, nuga, lolipop üretimi, tatlılar, yazı makineleri, mısır cipsi, pişmaniye baklava ve çeşitli kapasitelerde işlenmesi için hatlar mevcuttur. Firmamız tarafından sağlanan bireysel makineler ve komple hatlar, birinci sınıf çalışma ve kaliteli ürünler için ihtiyacınız olan her şeyi dikkate almaktadır.

single-08

KESKİN MAKİNE 20 yılı aşkın bir süredir MAKİNE İMALATLARINDA uzun bir yol kat etmiştir. Yapmış olduğumuz AR-GE çalışmalarımız başarı bir şekilde devam etmektedir.

Gıda sektörü ağırlıklı olmak üzere, Makine imalatı, Ar-ge çalışmalarımızda;
  • Tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik, size özel olarak tasarlanmış yepyeni bir sisteme sahip olacaksınız. Size önerilen çözüm gelecekteki ihtiyaçlarınızda göz önüne alınarak mümkün olan en fazla esnekliğe sahip olacaktır.
  • En modern tasarımlarda olduğu gibi en yüksek hijyenik standartların sağlanması adına Makinelerimızda kullandığımız malzemeler tamamen A2 ISI 304 paslanmaz malzemeden imal edilmektedir. Ayrıca tasarımlarımız kolay temizlik ve kolay bakım yapılabilecek şekilde oluşturulmaktadır.
  • Kullandığımız teknolojiler kendilerini ispat etmiş olup, güvenli üretim yapabilmenizi, düşük bakım maliyetlerini ve bunlara bağlı olarak yüksek verimliliği temsil eder.
  • Kullanılan tüm malzemeler, pazardaki en yüksek kalitedeki ürünlerden oluşmaktadır
  • Sizlere önerdiğimiz yüksek kapasiteli ve verimliliği yüksek ekipmanların yanı sıra fabrikanızda mümkün olan en az alanı kullanacak şekilde oluşturduğumuz yerleşim planları, gelecekte yapacağınız yatırımlar için de önemli bir avantaj olacaktır.

Keskin Teknoloji Makineleri PLC Paketleme Gıda İthalat ve İhracat

25 +

20'den Fazla Özel Tasarlanmış Yeni Sistemler

150 +

Yıllık İş Tecrübesi

325 +

Fazla Memnun Müşteri

Tamamen ihtiyaclarınıza yönelik

Tamamen A2 Isı ve 304 paslanmaz malzemeden İmal edilmektedir

Tamamen ihtiyaclarınıza yönelik, size özel olarak tasarlanmış yepyeni bir sisteme sahip olacaksınız. Size önerilen çözüm gelecekteki ihtiyaclarınız da gözönüne alınarak mümkün olan en fazla esneklige sahip olacaktır.

Verim
90%
Tasarruf
80%
bg-image

Keskin Makine Olarak 150 Yıllık Tecrübemizle, Çikolata Makineleri, Helva Makineleri, Pişmaniye Makineleri, Lokum Makineleri, Draje Makineleri, Krokan Makineleri, Müsli Bar Makineleri Üretimi Yapmaktayız.

Keskin Makine, profesyonel gıda üretim makinelerinde 150 yıllık tecrübeye sahip köklü bir şirkettir. Tekli makine tasarımlarının yanı sıra ürünün pişirme kazanından paketlenmesine kadar anahtar teslim üretim hatları kuran firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek gıda üreticilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Devamını Oku
Hemen Teklif Al
WhatsApp Şimdi Ara Teklif Al